Jednoduchý a rýchly spôsob
zbierania golfových loptičiek

Čo je Roll-in

Zber ovocia
a orechov

Zber tenisových loptičiek

Zber golfových loptičiek

Kontakty

pomôcka na zber tenisových loptičiek

HRAJTE GOLF, ROLL-IN SA POSTARÁ O LOPTIČKY!

Zberačom Roll-in môžete zbierať golfové loptičky na všetkých bežných povrchoch golfových ihrísk. Použitie nie je limitované počasím, môžete zbierať z mokrej zeme
a trávy, dokonca aj  z blata, či jazierka.
V priebehu pár sekúnd naraz pozbierate až 40 golfových loptičiek.

pomôcka na zber tenisových loptičiek

MODEL R008

Zberačom Roll-in R008 pozbierate naraz až 40 golfových loptičiek. Jednoduchým pohybom dopredu a dozadu prechádzate cez loptičky, ktoré sa pomedzi drôty dostávajú dovnútra. Po naplnení zbernej klietky obsah ľahko vyprázdnite vďaka háčikom otváracieho mechanizmu, ktoré sú namontované na fixačných ružiciach po oboch stranách klietky. Stačí ich len zasunúť medzi drôty, čím sa vytvorí otvor, cez ktorý loptičky vysypete do pripravenej zbernej nádoby.

Cena za 1 ks:  53,26 € s DPH

AKO ROLL-IN OBJEDNAŤ?

Zberač Roll-in si môžete objednať e-mailom na adrese marketing@polynova.sk alebo prostredníctvom e-shopu na stránke www.e-vinice.sk. Produkt nájdete po kliknutí na odkaz pod textom alebo na stránke v kategórii Zberače orechov a ovocia, je to stredný Roll-in.

Pri odbere väčšieho množstva poskytujeme zľavy z MOC produktu. Konkrétnu výšku zľavy vám určíme individuálne, neváhajte nás kontaktovať.

DOPRAVA A PLATBA:
Dopravu zabezpečujeme prostredníctvom kuriérskej služby, cena dopravy sa odvíja od váhy tovaru
a budeme vás o nej informovať prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky podľa toho, aký kontakt na seba nám zanecháte. V prípade, že tovar budete objednávať cez e-shop, cena dopravy sa vám ukáže priamo pri objednávke. Tovar posielame na dobierku, cena za službu je 1,20 € s DPH. Tovar si môžete vyzdvihnúť aj osobne v sídle našej spoločnosti POLYNOVA, spol. s r. o. v Kvetoslavove. Pri ojednávkach cez e-shop je možnosť zaplatiť aj kartou alebo prevodom na účet.