Jednoduchý a rýchly spôsob
zberu opadaného ovocia a orechov

Čo je Roll-in

Zber ovocia
a orechov

Zber tenisových loptičiek

Zber golfových loptičiek

Kontakty

zberač jabĺk

UĽAHČITE SI ZBER OPADANÉHO OVOCIA A ORECHOV!

Roll-in vám pomôže so zberom ovocia, orechov alebo iných plodov, ktoré ležia pod stromom vo vašej záhrade, či sade. Keby ste také ovocie nechali dlhšie na zemi, mohlo by sa časom stať zdrojom nákazy. Navyše, zdravé plody môžete tepelne upraviť a uskladniť na zimu. Preto je lepšie opadané ovocie pozbierať.
Systém Roll-in umožňuje zber v stoji, čo pomáha predchádzať bolestiam chrbta.
Pre väčších pestovateľov je Roll-in ideálnym doplnkom mechanizovaného zberu. Vďaka tomuto nástroju je možné pozbierať ovocie a plody z ťažšie dostupných
a stiesnených miest, kde sa veľký stroj nedostane.

Roll-in zberač opadaného ovocia

MALÝ ROLL-IN

Malý Roll-in dokáže zbierať zo zeme plody a predmety s priemerom 10 mm a väčšie. Je ideálny na zber lieskových orieškov, mandlí, olív a iného drobného ovocia.
Malý Roll-in sa dá použiť aj na zber väčších plodov, ale je potrebné odobrať každý druhý drôt alebo dva z troch drôtov podľa veľkosti zbieraných vecí.

Objem drôtenej klietky: 3,5 l
Pracovná kapacita: 20 - 45 kg/h

Roll-in zberač opadaného ovocia

STREDNÝ ROLL-IN

Stredný Roll-in je vhodný na zber vlašských orechov, gaštanov, sliviek a iných druhov stredne veľkého ovocia. Hráčom golfu dobre poslúži na zber golfových loptičiek.
Stredný Roll-in sa dá použiť aj na zber väčších plodov, ovocia alebo predmetov, ale je potrebné odobrať každý druhý drôt alebo dva
z troch drôtov podľa veľkosti zbieraných vecí.

Objem drôtenej klietky: 6,5 l
Pracovná kapacita: 30 - 60 kg/h

Roll-in zberač opadaného ovocia

VEĽKÝ ROLL-IN

Pomocou veľkého Roll-inu pozbierate zo zeme ovocie a predmety
s priemerom 30 mm a väčšie. Využijete ho najmä na zber jabĺk, hrušiek, milovníci tenisu aj na zbieranie tenisových loptičiek.

Objem drôtenej klietky: 9,5 l
Pracovná kapacita: 100 - 300 kg/h

Všetky modely Roll-in na zber ovocia a orechov kúpite v e-shope na adrese www.e-vinice.sk

Všetky informácie potrebné ku kúpe produktov Roll-in na zber ovocia a orechov, spolu s bližšou špecifikáciou a cenami nájdete pri jednotlivých produktoch na stránke www.e-vinice.sk.