Jednoduchý a rýchly spôsob
zbierania tenisových loptičiek

Čo je Roll-in

Zber ovocia
a orechov

Zber tenisových loptičiek

Zber golfových loptičiek

Kontakty

pomôcka na zber tenisových loptičiek

UŽÍVAJTE SI TENIS, ROLL-IN KOLLECTABALL SA POSTARÁ O LOPTIČKY!

Zberačom Roll-in Kollectaball môžete zbierať tenisové loptičky na všetkých bežných povrchoch tenisových kurtov (tráva, antuka, tvrdý povrch). Použitie nie je limitované počasím, môžete zbierať aj z mokrej zeme
a trávy.
V závislosti od modelu naraz pozbierate 40 alebo až 60 tenisových loptičiek.

pomôcka na zber tenisových loptičiek

MODEL KBCS40

Zberačom KBCS40 pozbierate naraz až 40 tenisových loptičiek. Jednoduchým pohybom dopredu a dozadu prechádzate cez loptičky, ktoré sa pomedzi drôty dostávajú dovnútra. Po naplnení zbernej klietky obsah ľahko vyprázdnite vďaka háčikom otváracieho mechanizmu, ktoré sú namontované na fixačných ružiciach po oboch stranách klietky. Stačí ich len zasunúť medzi drôty, čím sa vytvorí otvor, cez ktorý loptičky vysypete do pripravenej zbernej nádoby. Tento model neobsahuje stojan, súčasťou je len rukoväť. Na rukoväti je háčik, pomocou ktorého môžete zberač počas zápasu zavesiť napríklad na plot.

pomôcka na rýchly zber tenisových loptičiek

MODEL KBCS60

Zberačom KBCS60 pozbierate naraz až 60 tenisových loptičiek. Princíp zbierania je rovnaký ako pri modeli KBCS40. Súčasťou tohto modelu je stojan, vďaka ktorému máte loptičky pripravené na podávanie. Medzi drôty len zasuniete háčiky otváracieho mechanizmu z oboch strán klietky. Vytvorí sa vám otvor, cez ktorý si loptičky pohodlne vyberáte. Stojan zároveň slúži po preklopení ako rukoväť pri zbieraní loptičiek. Konštrukčný systém umožňuje jednoduché vybratie a vloženie zbernej klietky. Môžete tak mať viac zberných klietok naplnených loptičkami a po vyprázdnení jednej ju len nahradíte druhou – plnou loptičiek.

zberný kôš na zbieranie tenisových loptičiek

ZBERNÁ KLIETKA KB60CO

Zberná klietka KB60CO je určená ako doplnková klietka pre zberač KBCS60. Zmestí sa do nej 60 tenisových loptičiek.

KBCS40

56,40 € s DPH

Objednávajte na marketing@polynova.sk

KBCS60

143,88 € s DPH

Objednávajte na marketing@polynova.sk

KB60CO

49,80 € s DPH

Objednávajte na marketing@polynova.sk

Pri odbere väčšieho množstva poskytujeme zľavy z uvedenej MOC produktu. Konkrétnu výšku zľavy vám určíme individuálne, neváhajte nás kontaktovať.

DOPRAVA:
Pri objednávke nad 100 € s DPH
máte dopravu produktov v rámci Slovenskej republiky zadarmo! Dopravu zabezpečujeme prostredníctvom kuriérskej služby, cena dopravy sa odvíja od váhy tovaru
a budeme vás o nej informovať prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky podľa toho, aký kontakt na seba nám zanecháte. Tovar posielame na dobierku, cena za službu je 1,20 € s DPH. Tovar si môžete vyzdvihnúť aj osobne v sídle našej spoločnosti POLYNOVA, spol. s r. o. v Kvetoslavove.