Jednoduchý a rýchly spôsob
zbierania tenisových loptičiek

Čo je Roll-in

Zber ovocia
a orechov

Zber tenisových loptičiek

Zber golfových loptičiek

Kontakty

UŽÍVAJTE SI TENIS,
ROLL-IN KOLLECTABALL SA POSTARÁ O LOPTIČKY!

Zberačom Roll-in Kollectaball môžete zbierať tenisové loptičky na všetkých bežných povrchoch tenisových kurtov (tráva, antuka, tvrdý povrch). Použitie nie je limitované počasím, môžete zbierať aj z mokrej zeme a trávy. V závislosti od modelu naraz pozbierate 40 alebo až 60 tenisových loptičiek.

pomôcka na zber tenisových loptičiek

MODEL KBCS40

Zberačom KBCS40 pozbierate naraz až 40 tenisových loptičiek. Jednoduchým pohybom dopredu a dozadu prechádzate cez loptičky, ktoré sa pomedzi drôty dostávajú dovnútra. Po naplnení zbernej klietky obsah ľahko vyprázdnite vďaka háčikom otváracieho mechanizmu, ktoré sú namontované na fixačných ružiciach po oboch stranách klietky. Stačí ich len zasunúť medzi drôty, čím sa vytvorí otvor, cez ktorý loptičky vysypete do pripravenej zbernej nádoby. Tento model neobsahuje stojan, súčasťou je len rukoväť. Na rukoväti je háčik, pomocou ktorého môžete zberač počas zápasu zavesiť napríklad na plot.

KBCS40

56,40 € s DPH

Objednávajte na marketing@polynova.sk

 

 

 

 

Pri odbere väčšieho množstva poskytujeme zľavy z uvedenej MOC produktu. Konkrétnu výšku zľavy vám určíme individuálne, neváhajte nás kontaktovať.

DOPRAVA:
Dopravu zabezpečujeme prostredníctvom kuriérskej služby, cena dopravy sa odvíja od váhy tovaru
a budeme vás o nej informovať prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky podľa toho, aký kontakt na seba nám zanecháte. Tovar posielame na dobierku, cena za službu je 1,20 € s DPH. Tovar si môžete vyzdvihnúť aj osobne v sídle našej spoločnosti POLYNOVA, spol. s r. o. v Kvetoslavove.